BENZO-RC

Clonazolam 1mg pills – Benzo-RC – Analog Klonozepamu Oferowany produkt – Klonazolam występuje w postaci tabletek. Ten produkt jest przeznaczony tylko i wyłącznie do badań labolatoryjnych lub doświadczeń chemicznych. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego odczynnika nie są znane. Produkt absolutnie nie nadaje się do spożycia przez ludzi.
18,70   /  0.00049 Ƀ
Clonazolam w prochu – Benzo-RC – Analog Klonozepamu Oferowany produkt – Klonazolam występuje w postaci prochu. Ten produkt jest przeznaczony tylko i wyłącznie do badań labolatoryjnych lub doświadczeń chemicznych. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego odczynnika nie są znane. Produkt absolutnie nie nadaje się do spożycia przez ludzi.
34,00   /  0.0009 Ƀ
Etizolam 2mg pills – Benzo-RC – Analog Xanaxu Oferowany produkt – Etizolam występuje w postaci tabletek. Ten produkt jest przeznaczony tylko i wyłącznie do badań labolatoryjnych lub doświadczeń chemicznych. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego odczynnika nie są znane. Produkt absolutnie nie nadaje się do spożycia przez ludzi.
17,85   /  0.00047 Ƀ
Etizolam w prochu – Benzo-RC – Analog Xanaxu Oferowany produkt – Etizolam występuje w postaci prochu. Ten produkt jest przeznaczony tylko i wyłącznie do badań labolatoryjnych lub doświadczeń chemicznych. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego odczynnika nie są znane. Produkt absolutnie nie nadaje się do spożycia przez ludzi.
27,20   /  0.00072 Ƀ
Flualprazolam 1mg pills – Benzo-RC – Analog Alprazolamu Oferowany produkt – Flualprazolam występuje w postaci tabletek. Ten produkt jest przeznaczony tylko i wyłącznie do badań labolatoryjnych lub doświadczeń chemicznych. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego odczynnika nie są znane. Produkt absolutnie nie nadaje się do spożycia przez ludzi.
21,25   /  0.00056 Ƀ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5