Bromazepam bez recepty

Bromazepam posiadadziałanie przeciwlękowe, nasenne, uspokajające, przeciwdrgawkowe oraz obniżające napięcia mięśniowe.

Bromazepam bywa zalecany w leczeniu zaburzeń lękowych uogólnionych wymagających leczenia oraz zaburzeń występujących pod postacią somatyczną. Lek stosowany bywa w przypadku stanów lękowych występujących w przebiegu przewlekłych chorób organicznych OUN. Wskazaniami do stosowania są również urazy stresowe pourazowe z objawami lęku oraz zaburzenia adaptacyjne.

Bromazepam jest dawkowany doustnie 1 h przez snem. Powinien być stosowany w jak najmniejszej skutecznej dawce. Leczenie powinno trwać najkrócej, jak to tylko możliwe. Każde zwiększenie i zmniejszenie dawki musi być wcześniej skonsultowane z lekarzem prowadzącym. Lek należy odstawiać etapowo w celu zmniejszenia ryzyka wystąpienia objawów odstawienia. Ze względu na możliwość osłabienia zdolności koncentracji, podczas leczenia nie należy prowadzić samochodów i obsługiwać urządzeń mechanicznych w ruchu drogowym. W trakcie leczenia nie wolno spożywać alkoholu.

Bromazepam cena:

Bromazepam

Lexotan bez recepty, Lexotan sklep internetowy, Lexotan cena   Oferujemy oryginalne benzodiazepiny z apteki bez recepty Lexotan Substancja czynna: Bromazepam Dawka: 3 mg lub 6 mg Ilość tabletek w opakowaniu: 100 Lek przeciwlękowy z grupy pochodnych benzodiazepiny. Co zawiera i jak działa Lexotan? Substancją czynną preparatu Lexotan jest bromazepam, ...
120,00 220,00   /  0.00333 Ƀ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 1