etizolam

Etizolam 2mg pills – Benzo-RC – Analog Xanaxu Oferowany produkt – Etizolam występuje w postaci tabletek. Ten produkt jest przeznaczony tylko i wyłącznie do badań labolatoryjnych lub doświadczeń chemicznych. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego odczynnika nie są znane. Produkt absolutnie nie nadaje się do spożycia przez ludzi.
17,85   /  0.00041 Ƀ
Etizolam w prochu – Benzo-RC – Analog Xanaxu Oferowany produkt – Etizolam występuje w postaci prochu. Ten produkt jest przeznaczony tylko i wyłącznie do badań labolatoryjnych lub doświadczeń chemicznych. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego odczynnika nie są znane. Produkt absolutnie nie nadaje się do spożycia przez ludzi.
27,20   /  0.00062 Ƀ
Flualprazolam 1mg pills – Benzo-RC – Analog Alprazolamu Oferowany produkt – Flualprazolam występuje w postaci tabletek. Ten produkt jest przeznaczony tylko i wyłącznie do badań labolatoryjnych lub doświadczeń chemicznych. Właściwości fizjologiczne i toksykologiczne tego odczynnika nie są znane. Produkt absolutnie nie nadaje się do spożycia przez ludzi.
21,25   /  0.00049 Ƀ

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3